Stavební práce na klíč

Zajišťujeme kompletní dodávky staveb rodinných domů a vedlejších staveb, rekonstrukce staveb, ale i realizaci plotů, dlažeb a terénních úprav. Nabízíme možnost dodávky jak jednotlivých dílčích činností, tak dodání stavby na klíč.

Cenovou nabídku zpracujeme na základě obdržené projektové dokumentace, popřípadě pro vás vše potřebné zajistíme v rámci celkové dodávky. Vice se dozvíte v záložce Obsah služeb.

 

Provedení stavby k dokončení


Stavba k dokončení je určena pro stavebníky, kteří se chtějí na svém domě podílet svépomocí, ale stavařina není zrovna jejich obor. Předcházení konstrukčním vadám, eliminace tepelných mostů, jasná úspora času a práce jsou převažující argumenty, proč nechat tu nejdůležitější část výstavby na nás. Dodáme vám hrubou stavbu, včetně základové konstrukce až po střechu.

 

Provedení stavby na klíč


Předmětem dodávky je realizace zděné stavby v běžném konstrukčním a materiálovém standardu, s parametry stavby takřka nízkoenergetického domu. Dodávka stavby respektuje potřebu nižších finančních nákladů stavebníka, bez dopadu na kvalitu provedení. Jsou využívány tradiční materiály a stavební systémy, jednoduchá řešení konstrukcí a technologie. Individuálně může být řešena příprava pro rekuperaci, jiný typ vytápění, příprava stínící techniky a jiné.

 

Napište nám

Máme standardní ceny a předběžnou kalkulaci vám rádi zpracujeme na základě vaší projektové dokumentace. Jste-li na úplném začátku, naše spolupráce může začít výběrem vašeho domu ZDE, nebo první schůzkou u nás, společně s našim projektantem. Kontaktujte nás na telefonu +420 733 748 748, nebo prostřednictvím kontaktniho formuláře níže.

vložte soubor

Fotogalerie